Напередодні Дня захисту дітей правоохоронці відзначили кращих лігівців та організували пізнавальну екскурсію

31.05.2018


Керівник поліції Волновахи Олександр Коломієць відзначив найактивніших  учасників «Ліги майбутніх поліцейських», а після офіційної частини дітей чекала неймовірна подорож у казкове місце в с. Єгорівка.

Напередодні доброго свята Дня захисту дітей поліція Волновахи вирішила зробити для своїх підопічних сюрприз. Невдовзі деякі з лігівців роз’їдуться по різним містам України на навчання, тому керівники Волноваського відділу поліції вирішили залишити дітям часточку нашої співпраці, подарувавши найактивнішим подяки, які підписані головним поліцейським поліції Донеччини  Миколою Семенишиним.

Після так званої офіційної частини свята, діти разом з працівниками ювенальної превенції вирушили у с. Єгорівка Волноваського району, де розташоване селянське господарство Мєчта, власником якого виступає Микола Іванович Дудка.

Раніше про це місце ніхто з присутніх навіть і не знав, крім місцевих. Тому, побачивши красу всієї території, діти були неймовірно задоволені. Теплий прийом і цікаву екскурсію для молоді організувала Тетяна Прохорова, яка відповіла на всі запитання дітей та пригостила їх смачними солодощами.

Свято-Миколаївська капличка, ковані скульптури, безліч місць відпочинку, дикі птахи, водоспад та смачний стіл солодощів – все це не залишить жодного відвідувача  байдужим.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета