Правоохоронці та мобільна бригада соціально-психологчної допомоги провели профілактичний рейд у Зачатівці

06.06.2018


Всього було перевірено чотири родини, які опинилися в складних життєвих обставинах та ще дві, де були випадки домашнього насильства. Крім того, профілактична бесіда була проведена з 27-річною матір’ю, яка рік потому вбила свою новонароджену дитину. Наразі жінка отримала 3 роки умовного покарання і зараз добросовісно виховує 2-річних двійнят.

 

 

Вчора інспектори ювенальної превенції спільно з представником мобільної бригади соціально-психологчної допомоги № 24  провели профілактичний рейд у родинах, які опинились у складних життєвих обставинах та в яких було скоєно насильство в сім’ ї, або існує реальна загроза.

З членами сімей проведено бесіди щодо профілактики безвідповідального батьківства, профілактики гендерного і домашнього насильства, належного ставлення батьків до виховання та навчання дітей, здійснення контролю за проведенням дітьми вільного часу, працевлаштування, оздоровлення дітей в літній період. Постраждалим від насильства надано психологічні та інформаційні послуги, які допоможуть налагодити стосунки в сім’ї та поліпшити життєві обставини.
 

Також правоохоронці та соцпрацівники відвідали 27-річну матір, яка має судимість за ч.1 ст. 117 «Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини під час пологів або відразу після пологів» Кримінального Кодексу України.

Нагадаємо, ввечері 11 березня на городі в селі Зачатівка Волноваського району було знайдено тіло новонародженого хлопчика, яке було присипане землею. Вже на ранок в ході комплексу слідчо-оперативних заходів співробітники Волноваського відділу поліції встановили матір дитини. В ході огляду її оселі було зібрано докази, що немовля народилося саме тут. Жінка пояснила поліцейським, що син народився вже мертвим, тому вона злякалася та закопала його.

 

Вже 13 жовтня  Волноваський районний суд дав підозрюваній три роки умовно. Наразі, жінка виховує 2-річних двійнят та має непогані умови проживання у будинку. Лейтенант поліції Сергій Волков провів з матір’ю одиначкою додаткову профілактичну бесіду та перевірив її спосіб життя. На щастя, вона визнала свою вину і намагається дбайливо виховувати своїх дітей.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета