За п'ять місяців поліція Волновахи розкрила понад 400 злочинів

08.06.2018


Сьогодні керівники всіх територіальних підрозділів Волноваської оперативної зони: Мар’їнки, Нікольського, Великої Новосілки та Вугледару підбили підсумки роботи та обговорили проблемні питання. За результатами аналізу службової діяльності: розкрито понад 400 злочинів, складено майже 11 тисяч протоколів, вилучено 2 тисячі набоїв, 44 гранати та складено майже 11 тисяч адміністративних протоколів (накладено штрафів 1.2 млн. гривень).

Керівництвом поліції було проаналізовано результати роботи за основними напрямками службової діяльності: забезпечення прав, свобод, законних інтересів громадян, захисту життя, здоров’я, майна від злочинних посягань, забезпечення громадського порядку та вжиті  заходи профілактичного характеру. Підбивав підсумки роботи підпорядкованих підрозділів заступник начальника поліції Волновахи начальник слідчого відділу капітан поліції Анатолій Копачевський, який наголосив всім керівникам на їх помилки в роботі та шляхи вирішення проблемних питань.

З початку року до чергової частини Волноваського відділу поліції та підпорядкованих відділень  надійшло понад 16 тисяч заяв та повідомлень  від громадян, майже 23% мали ознаки кримінальних правопорушень. В поточному році у порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулось зростання на 17,1 % кількості  зареєстрованих звернень жителів.

За поточний період на обслугованій території було розкрито 446 злочинів (156 тяжкі та особливо тяжкі) з них 6 вбивств, 6 фактів тяжких тілесних ушкоджень, 1 розбійний напад, 7 грабежів, майже 200 крадіжок, 5 незаконних заволодінь транспортними засобами та 6 шахрайств. Крім того, за поточний період співробітники поліції 80 разів вилучали наркотичні речовини та затримали понад 50 чоловік, які знаходилися у розшуку за скоєння злочинів.

Що стосується боротьби із незаконним обігом зброї та боєприпасів, то всього було вилучено понад 2 тисячі набоїв, 44 гранати та 7 одиниць зброї. Власниками заборонених предметів були, як і раніше засуджені особи, так і прості громадяни, які зберігали зброю в себе вдома, носили гранати в кишені, чи перевозили в транспорті.

Також, співробітниками поліції було притягнено до адміністративної відповідальності близько 10 тисяч громадян, а це понад 1,2 млн. гривень накладених штрафів.

 

 
 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета