У Гранітному поліцейські та вибухотехніки навчають дітей правилам поводження в екстрених ситуаціях

11.06.2018


 

На Донеччині розпочались літні канікули і діти вже відпочивають, навіть в тих населених пунктах, які і досі потерпають від агресії зі сторони терористів. Тому на базі Гранітненської школи  створений пришкільний табір, де перебувають 50 дітей різного віку. Поряд з ними знаходяться і поліцейські, які охороняють їх безпеку.

На території проведення ООС, тим більше на лінії розмежування, знайти небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: в лісі, в старому окопі, на полі, на вулицях, на ігровому майданчику та навіть на власному городі. І якщо вибухові пристрої відомого зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобні вибухівки та нерозповсюджені боєприпаси визначити набагато складніше не тільки дітям, а й дорослим.

Представники департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України та працівники ювенальної превенції м. Волноваха зібрали діточок з пришкільного табору та провели для них урок безпеки.

Працівники поліції з великим досвідом роботи, які мають за плечима сотні цікавих та повчальних уроків життя, заінтригували маленьких слухачів з перших хвилин. Вибухотехніки продемонстрували велику кількість боєприпасів, які можуть трапитися дітям, та детально розповіли, що треба робити в тому чи іншому випадку.

В Гранітному діти дуже обізнані в цьому  питанні. І це не дивно, адже маленькі мешканці села живуть поряд з небезпекою. Правила поводження з вибухонебезпечними предметами їм життєво необхідні.

На завершення поліцейські з ювенальної превенції розповіли учням правила поводження у побуті, а діти в свою чергу відповідали на всі питання та намагалися бути активними.

- Ми постійно піклуємося про безпеку дітей та регулярно нагадуємо основні правила поводження в екстрених ситуаціях, адже діти мають властивість забувати та швидко перемикати свою увагу на інші події. Тому важливо систематично нагадувати їм про дотримання особистої безпеки, - зазначив майор поліції майор поліції Оксана Божа.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета