У поліції не буває «не наших» справ! З нагоди професійного свята у Волновасі відзначили кращих правоохоронців

04.07.2018


Сьогодні 4 липня вся країна святкує третю річницю Національної поліції України. Привітати місцевих поліцейських приїхали діти та вчителі з лінії розмежування, учасники «Ліги майбутніх поліцейських», рідні та керівництво району.

 Біля місцевого центру культури і дозвілля сьогодні людно, грає весела музика та схвильовано шикується весь особовий склад Волноваського відділу поліції. Сьогодні правоохоронці святкують День народження Національної поліції України, яка пройшла складний шлях реформування та досягла найголовнішої мети - це довіра населення.

- Оновлена поліції кожного дня показує, що ми з вами на правильному шляху. Ви багато робити для розвитку нашої держави, для захисту населення, тому бажаю щоб ваша робота була на відповідному рівні відзначена державою. Здоров’я всім правоохоронцям та Божої благодаті, - відзначив голова РДА Дмитро Такаджи.

З початку терористичної агресії на Донбасі поліція Донеччини втратила 16 правоохоронців, які ціною власного життя боролися за мир у рідному краї. Тому, всі присутні вшанували героїв хвилиною мовчання.

Після чого, керівництво району та начальник Волноваського відділу поліції Олександр Коломієць відзначили кращих правоохоронців та подарували їм цінні подарунки. А лігівці в свою чергу подарували всім присутнім запальний творчий виступ та подякували своїм наставникам за увагу та доброту.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета