За фактом небезпечної знахідки двоє хлопчиків з Волновахи викликали поліцію

05.07.2018


Під час літніх канікул правоохоронці активізували профілактичну роботу з малечею, адже  в теплий  період часу підвищується загроза потрапляння дітей у надзвичайні ситуації. Днями біля місцевої заправки 13 та 14-річні діти знайшли крупнокаліберні патрони, злякавшись, вони повідомили до поліції.

Декілька днів потому у Волноваському районі сталася трагедія. 13-річний хлопчик знайшов на вулиці патрони та приніс їх додому, а коли батьків не було він почав гратися з вибухонебезпечними предметами. В результаті чого, дитина була травмована. Наразі хлопчик проходить реабілітаційний період. А вчора до поліції подзвонили діти, які розповіли, що злякалися та попросили допомоги. Група реагування патрульної поліції миттєво прибула до малечі та встановила, що хлопчики знайшли крупнокаліберні патрони.

Діти сказали поліцейським, що вони гралися біля заправки, де ходять багато людей, а  потім побачили на землі підозрілі предмети.

Правоохоронці вилучили боєприпаси та подякували сумлінним хлопчикам за їх обачність,  нагадавши, що  від правильності дій під час поводження з підозрілим предметами може залежати їх життя.

Крім того, зараз у Волноваському районі розпочав свою роботу дитячий оздоровчий табір імені Кості Бабіна, який розташований на території Великоанадольського лісу. Разом з дітьми цілодобово чергує працівник ювенальної превенції, який допомагає педагогам, проводить лекції, нагадує про правила поведінки на природі та піклується за безпеку майже 200 дітей.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета