Як спрацювала поліція Волновахи за півроку

09.07.2018


Заступник слідчого управління Головного управління Національної поліції в Донецькій області Станіслав Скуратов проаналізував результати роботи Волноваського відділу поліції та його підпорядкованих відділень за 6 місяців.

На нараді розглянули пріоритетні напрямки діяльності – такі, як попередження та розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів, припинення та викриття правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом зброї та наркотичних речовин, діяльність груп реагування патрульної поліції (ГРПП) та охорона публічного порядку і безпеки громадян. Окремо зупинились на недоліках та прогалинах у службі, які заслухав заступник слідчого управління Головного управління Національної поліції в Донецькій області Станіслав Скуратов

З початку року до чергової частини Волноваського відділу поліції та підпорядкованих відділень  надійшло понад 19 тисяч заяв та повідомлень  від громадян, майже 23% мали ознаки кримінальних правопорушень. В поточному році у порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулось зростання на 16,1 % кількості  зареєстрованих звернень жителів.

За поточний період на обслугованій території було розкрито 584 злочини (210 тяжкі та особливо тяжкі) з них розкрито  6 вбивств, 8 фактів тяжких тілесних ушкоджень, 2 розбійних напади, 8 грабежів, більше 300 крадіжок, 8 незаконних заволодінь транспортними засобами та 33 шахрайства. Крім того, за поточний період співробітники поліції майже 100 разів вилучали наркотичні речовини та затримали понад 70 чоловік, які знаходилися у розшуку за скоєння злочинів.

Що стосується боротьби із незаконним обігом зброї та боєприпасів, то всього було вилучено понад 2,5 тисячі набоїв, 46 гранат та 7 одиниць зброї. Власниками заборонених предметів були, як і раніше засуджені особи, так і прості громадяни, які зберігали зброю в себе вдома, носили гранати в кишені, чи перевозили в транспорті.

Також, співробітниками поліції було притягнено до адміністративної відповідальності близько 13 тисяч громадян, а це понад 6 тисяч штрафів (майже 1,5 мільйона гривень).

Заступник слідчого управління ГУНП в Донецькій області Станіслав Скуратов відмітив всі результати роботи підпорядкованих підрозділів, дав оцінку кожному напрямку діяльності  та націлив поліцейських на посилену та якісну боротьбу зі злочинністю. Керівник наголосив, що недоліків багато і правоохоронцям є над чим працювати, але в цілому поліція Волновахи виконує свої функціональні обов’язки на достойному рівні, що дозволяє місцевим мешканцям відчувати себе у безпеці.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета