Поліцейські Волновахи та нацгвардійці провели спільне навчання щодо роботи на блокпостах

10.07.2018


З початку проведення ООС у Волновасі демонтовано  стаціонарні блокпости на в’їздах, виїздах з міста та встановлений один у с. Благодатне. За час роботи стоп-контролю правоохоронцями затримано 3 розшукувані особи, 1 безвісті зниклий чоловік, 19 осіб, які причетні до НЗФ та факт порушення міграційного законодавства іноземцем.

Вчора капітан поліції Сархан Гусейнов, який вже 4 роки організовує роботу на всіх блокпостах району спільно з керівництвом НГУ провів для нацгвардійців інструктаж. Силовики модулювали типічні ситуації, які можуть трапитися під час службової діяльності та шляхи їх вирішення. Крім того, вчилися правильно здійснювати фізичне прикриття та перевірку транспортних засобів, особистих речей громадян, а також повторювали вимоги законів, які діють на території проведення ООС.

За розпорядженням керівництва Операції на території Донеччини кількість стаціонарних блокпостів зменшено. Що стосується саме Волноваського району, то тут демонтовано стаціонарні блокпости на в’їздах, виїздах з міста. Вже більше місяця неподалік с. Благодатне успішно діє блокпост, на якому несуть службу працівники НГУ та правоохоронці. За місяць  там було виявлено більше 20  правопорушень.  А всього за півроку поліцейські, які несуть службу на блокпостах, зафіксували більше 200 правопорушень, 23 з яких внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Також, припинено 4 факти незаконного перевезення зброї та боєприпасів, 20 наркозлочинів, затримано 21 злочинця, які знаходилися у розшуку.

Зараз з числа співробітників Волноваського відділу поліції та доданих сил кожного дня виїжджає на службу  мобільний блокпост. Це дозволяє збільшити поліцейську присутність у віддалених населених пунктах, підвищити рівень безпеки громадян та здійснювати перевірку громадян там, де вони планують об’їжджати стаціонарні стоп-контролі.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета