Поліція Волновахи та соцслужба направляють 5-річного хлопчика у центр реабілітації

11.07.2018


Півроку потому рідна матір покинула свого маленького сина на чоловіка, який  виховував малюка. Однак зараз життя батька-одинака погіршилося: відсутність роботи, будинку та алкогольна залежність. Тому правоохоронці вирішили тимчасово помістити дитину у центр реабілітації, доки чоловік не виправить своє становище.

До правоохоронців надійшла інформація, що 45-річному чоловіку з маленькою дитиною немає де жити, адже будинок забрали за борги. Розбитий горем батько просився до знайомих переночувати, адже грошей зовсім не було.

Співробітники ювенальної превенції відразу проінформували соцпрацівників і разом з ними вирушили на допомого родині.

Не зважаючи на тяжке матеріальне становище, чоловік дуже любить сина та як може піклується про нього.  Але все ж таки батько розуміє, що доки він не знайде роботу та не розрахується з боргами хлопчик буде страждати. Тому, поліція запропонувала йому тимчасово направити 5-річного сина у центр реабілітації, де він зможе набратися сил та буде під постійним наглядом спеціалістів.

За даними поліцейських колишня матір народила ще одну дитину і так само залишила її на чужих людей. Зараз малюк знаходиться також у центрі реабілітації м. Краматорськ.

 Дуже прикро, що сім’ї руйнуються, а платитися за це повинні діти. Правоохоронці закликають громадян не  ставитися з байдужістю до таких випадків і негайно повідомляти  до поліції.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета