За 6 місяців поліцейські Волновахи притягнули до відповідальності 114 громадян, які зберігали наркотики

11.07.2018


Правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків за місцем проживання місцевих нарколюбітелів, вилучали заборонені речовини при патрулюванні вулиць населених пунктів, залізничних та автовокзалів. Всього вилучено 5 кг канабісу, 10 кг макової соломи та 30 г опію ацетильованого.

Правопорушниками були громадяни віком від 20 до 60 років. В багатьох випадках нарколюбителі пояснювали, що заборонену речовину вони зберігали для власного вживання.

Нагадаємо, що на території обслуговування триває оперативно – профілактична операція «Мак». Розпочалася вона на початку літа, бо саме в цей період мешканці висаджують нарковмісні рослини та поступово до початку осені збирають нелегальний врожай.

Так, у Нікольському районі поліцейські викрили наркоаграрія, яких вирощував двометрові коноплі. Незаконний посів було ліквідовано. З початку операції правоохоронці Волноваської оператовної зони зафіксували вже 13 аналогічних випадків, коли громадяни на власних городах вирощували нарковмісні рослини.

За всіма фактами слідчими були відкриті  кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 "Посів або вирощування снотворного маку чи конопель" Кримінального кодексу України.

Всього за 6 місяців роботи правоохоронцями було вилучено 5 кг канабісу, 10 кг макової соломи та 30 гр. опію ацетельованого.

Важливою в поліції є і робота з наркозалежними людьми, з якими постійно спілкуються правоохоронці та допомагають їм утримуватися від вчинення злочинів.
Одним із найважливішіх напрямків боротьби з наркоманією поліція вважає профілактику серед молоді, яка найбільш уразлива до цієї проблеми.

 

 

 

 

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета