У Волновасі виявили матір з півторарічною дитиною на руках, яка просила допомоги у перехожих

11.07.2018


Жінка 5 років потому приїхала з Полтави у Волноваський район і з тих пір постійно змінювала місце мешкання. Без грошей, без єдиного документа на себе чи на дитину, вона просила їжу для сина. Соцпрацівники виявили матір-одиначку і відразу повідомили до поліції.

Сьогодні працівники ювенальної превенції отримали повідомлення від колег із центру соціальних служб сім’ї дітей та молоді, що ними була виявлена невідома жінка з маленькою дитиною, яка просила милостиню у перехожих.

Матір було доставлено до РДА, де правоохоронці та представники соціальної служби почали встановлювати особу останньої. Як виявилося, жінка при собі не мала жодного документа та пояснила, що багато років потому втратила паспорт, у зв’язку з чим не змогла зробити свідоцтво про народження немовляти.  Жінка розповіла, що у перехожих вона просила не гроші, а  їжу для дитини.

Встановлено, що вона раніше проживала із співмешканцем у с. Голубицьке, після чого декілька разів змінювала місто перебування.

Наразі вирішується питання про відновлення всіх документів. Зв’язавшись з матір’ю колишнього  співмешканця жінки, правоохоронці дізналися, що вона може тимчасово пожити там, доки уповноважені органи будуть вирішувати всі необхідні питання щодо подальшої долі родини.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета