Чемпіон Донеччини з самбо та КМС із важкої атлетики, а за сумісництва – оперуповноважений поліції Волновахи (ФОТО)

02.08.2018


Дмитро Луньов - семикратний чемпіон Донеччини з боротьби самбо та кандидат в майстри спорту з важкої атлетики. Молодий лейтенант завжди мріяв розплутувати тяжкі злочини та затримувати злочинців. Саме тому віддав перевагу службі в правоохоронних органах та зараз обіймає посаду оперуповноваженого карного розшуку.

22-річний Дмитро родом з невеличкого містечка на Донеччині. Зараз його рідне Єнакієве тимчасово окуповане бойовиками. На початку війни, у 2014 році, хлопець вступив до Донецького юридичного інституту, але майже відразу був змушений продовжити навчання в Дніпропетровську.

Не зважаючи на те, що батьки були далеко та підтримували курсанта на відстані, він гарно навчався та встигав професійно займатися спортом. За час навчання хлопець 7 разів отримував чемпіонський титул із бойової боротьби самбо у найбільших містах країни: Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ.

Згодом спортсмен став захоплюватися важкою атлетикою, а саме пауерліфтингом, та отримав звання КМС. Він говорить, що це спорт справжніх чоловіків.

- Коли заходиш перед змаганнями у величезний зал, де всі спортсмени вже готуються та оцінюють один одного, саме тоді відчуваєш адреналін та бойовий настрій. Потім називають твоє прізвище і «до бою»,- розповідає Дмитро.

Порівнювати боротьбу з важкою атлетикою хлопець не наважується, говорить, що йому було цікаво спробувати різні напрямки. Зараз молодий лейтенант другий місяць працює у Волноваському відділі поліції та мріє про високі здобутки і на кар’єрному шляху.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета