ЗМІ про нас

08.08.2018


Міські професії. Інспекторка-криміналістка Наталія Грищенко

 
Понад десять років інспекторка-криміналістка Волноваського відділу поліції Наталія Грищенко розслідує вбивства, пограбування, дорожні пригоди в найбільшому районі України. Будні Наталії – це безперервна напружена робота, виїзди на місце злочинів та дослідження речових доказів.

- “З дитинства мені подобалася професія поліцейського. Бабуся мріяла бачити мене перекладачкою, а мати хотіла, щоб я працювала в правоохоронних органах. Виходить, я здійснила мрію мами”! – розповіла Волноваха.City Наталія.

Дівчина закінчила Донецький юридичний інститут, пройшла підготовку у Маріупольській школі міліції та згодом спецкурси підготовки експертів. Її завдання вилучити слідову інформацію - сліди рук, взуття, біологічного матеріалу, транспортного засобу та ін. Кожен вилучений матеріал Наталія пакує в окремі спеціальні пакети та відправляє для подальшої експертизи в науково-дослідні експертно-криміналістичні центри. 

З початку року капітан поліції здійснила понад 100 виїздів на місце злочину.

- “Злочинці бувають вкрай винахідливими, але завжди залишають речові докази. Клаптик паперу або тканини, слід від взуття, відбиток пальця, навіть по волосині можна встановити особу”, - каже дівчина.

 

Найстрашнішими спогадами для Наталії були розслідування вбивств дітей.

- “Я завжди задаю питання, що людей штовхає на тяжкі злочини? Рівень жорстокості іноді вражає. Я всім серцем бажаю, щоб таких випадків ніколи більше не було. Звичайний громадянин поспівчуває і забуде, але коли ти це бачиш на власні очі, то всередині все перегортається. Але це моя робота і я зобов’язана відпрацювати на 200 відсотків” - впевнена Наталія.

Окрім вбивств та дорожніх пригод в роботі криміналістки іноді трапляються і дотепні випадки.

- “Минулого року в селі Свободному у місцевої жительки пропали 16 качок. Жінка написала заяву до Волноваського відділу поліції. Під час розмови з дільничним у дворі господарки всі 16 качок дружньо повернулися додому. Як з'ясувалося, онук випустив їх погуляти поки бабуся відпочивала”, - розповіла Наталія.

 

- “Просто ходити на роботу та відбувати трудові будні – це не про мене, я хочу бачити результат своєї роботи. Коли ти реально допоміг людині, ти знаєш, що недарма займаєш свою посаду”, - доповнює інспекторка.

Коли ти реально допоміг людині, ти знаєш, що не дарма займаєш свою посаду.

Численні нічні виїзди та інтенсивний графік гартують характер та попри це дівчина перш за все мама. Вона виховує п’ятирічну Злату, яка пишається мамою-поліцейською.

http://volnovakha.city/read/city/5828/miski-profesii-inspektorka-kriminalistka-nataliya-grischenko

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета