Волноваські поліцейські виявили двох громадян, які порушили міграційне законодавство

09.08.2018


За 8 днів проведення операції «Мігрант» співробітниками поліції виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності двох громадян РФ. Крім того, одного іноземця було притягнуто до кримінальної відповідальності.

На Донеччині триває загальнодержавна операція «Мігрант», практичний етап якої стартував з 1 серпня і буде тривати місяць.  Операція спрямована на запобігання нелегальній міграції та іншим правопорушенням, вчиненим іноземцями та особами без громадянства.

Наразі у Волновасі відносно 1 особи складено адміністративний протокол за ст.203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» кодексу України про адміністративні правопорушення. Троє іноземців були зупинені на блокпостах поблизу Волновахи.

Також під час проведення профілактичних заходів поліцейські виявили місцеву мешканку, яка незаконно надавала житло іноземцям по вулиці Азовській. Громадянка притягнута до адміністративної відповідальності за ст. 205 «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства» КУпАП.

Також, під час операції правоохоронцями зафіксований факт скоєння правопорушення іноземцем, відносно якого відрито кримінальне провадження.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета