За 7 місяців поліцейськими Волноваської оперативної зони розкрито понад 650 злочинів, з яких 250 тяжкі

10.08.2018


Керівники всіх територіальних підрозділів Волноваської оперативної зони: Мар’їнки, Нікольського, Великої Новосілки та Вугледару проаналізували підсумки роботи та обговорили проблемні питання. За 7 місяців до поліції надійшло майже 20 тисяч викликів від громадян.

Керівництвом поліції було проаналізовано результати роботи за основними напрямками службової діяльності: забезпечення прав, свобод, законних інтересів громадян, захисту життя, здоров’я, майна від злочинних посягань, забезпечення громадського порядку та вжиті  заходи профілактичного характеру. Підбивав підсумки роботи підпорядкованих підрозділів начальник поліції Волновахи Олександр Коломієць, який наголосив всім керівникам на їх помилки в роботі та шляхи вирішення проблемних питань.

З початку року до чергової частини Волноваського відділу поліції та підпорядкованих відділень  надійшло майже 20 тисяч заяв та повідомлень  від громадян, майже 23% мали ознаки кримінальних правопорушень. В поточному році у порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулось зростання на 16,1 % кількості  зареєстрованих звернень жителів.

За поточний період на обслугованій території було розкрито 674 злочинів (246 тяжкі та особливо тяжкі) з них 7 вбивств, 9 фактів тяжких тілесних ушкоджень, 2 розбійний напад, 9 грабежів, майже 400 крадіжок, 11 незаконних заволодінь транспортними засобами та 34 шахрайств. Крім того, за поточний період співробітники поліції 120 разів вилучали наркотичні речовини та затримали понад 80 чоловік, які знаходилися у розшуку за скоєння злочинів.

Що стосується боротьби із незаконним обігом зброї та боєприпасів, то всього було вилучено понад 2,5 тисячі набоїв, 48 гранат та 8 одиниць зброї. Власниками заборонених предметів були, як і раніше засуджені особи, так і прості громадяни, які зберігали зброю в себе вдома, носили гранати в кишені, чи перевозили в транспорті.

Також, співробітниками поліції було притягнено до адміністративної відповідальності близько 15,5 тисяч громадян, а це майже  2 млн. гривень накладених штрафів. Наразі вже стягнуто 725 тис. гривень у бюджет держави.

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета