Дільничні офіцери поліції спільно з представниками квартального комітету обговорили питання щодо безпеки городян

05.09.2018


Сьогодні на базі Волноваської міської ради відбулася нарада, де обговорювалися соціально- побутові  питання та питання безпеки місцевих мешканців. У числі запрошених були і правоохоронці, які розповіли присутнім що таке колл – центр поліції, яким чином взаємодія з дільничним поліпшить життя та куди звертатися у разі будь-яких правопорушень.

В охороні громадського порядку і безпеки, в профілактиці правопорушень важлива роль належить безперечно  дільничним офіцерам поліції. Це пояснюється, по-перше, тим, що на території адміністративної дільниці вони виконують основний обсяг профілактичних та правоохоронних функцій. По-друге, дільничні в своїй діяльності повсякчасно підтримують зв'язок з населенням, трудовими колективами, громадськими організаціями. По - третє, дільничні першими виїжджають на виклик і  надають швидку та якісну допомогу громадянам.

Сьогодні на базі Волноваської міської ради зібралися всі представники квартального комітету міста, які контролюють порядок кожен на своїй ділянці. У засіданні також прийняли участь і правоохоронці сектора превенції на чолі з заступником керівника Євгеном Селіним.

 Він не тільки познайомив громаду з дільничними офіцерами, які обслуговують  місто, а й розповів про некомплект працівників та оперативну обстановку.

 

- Якщо вам потрібна правова консультація або допомога у вирішенні будь-якої проблеми – раджу телефонувати відразу дільничному, адже він компетентна особа, яка за необхідністю в найкоротший термін зможе приїхати на допомогу.  Я також нагадую нагадую, що у обласному главку м. Маріуполь дії колл-центр, де оброблюються дзвінки зі всієї області, - зазначив майор поліції Євген Євгенович.

Поліція нагадує, що співпраця з населенням невід’ємна частина нашої роботи. Якщо ви володієте будь-якою інформацією стосовно порушеннь прав чи свобод громадян, негайно повідомляйте на 102.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета