У Волноваському районі поліцейські затримали групу осіб, яка займалася розкраданням вугілля на залізниці

06.09.2018


 

Зловмисники відвантажували з потягів кокс та інші види вугілля, які потім реалізовували населенню. Наразі затримані 5 членів злочинного угрупування, яке займалося підпільним бізнесом у Волноваському районі. Тривають заходи щодо встановлення ще 7 їх спільників. Завданий викрадачами збиток, за попередніми оцінками, може становити декілька мільйонів.

Операцію із затримання готували декілька місяців. Над документуванням серії злочинів працювали оперативники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, детективи слідчого управління під процесуальним керівництвом обласної прокуратури та при взаємодії зі службою безпеки регіональної філії «Донецька залізниця». Затримували зловмисників за участі спецпризначенців КОРДу.

Угрупування діяло на території Волноваського району. Під час тимчасової зупинки потягу зловмисники скидали кокс з вагонів на землю, після чого фасували в мішки та вантажили до автотранспорту, який чекав на них поблизу в лісопосадці.

При цьому учасники ретельно планували вчинення злочинів, вивчали графіки руху потягів та чергування охорони.

Під час затримання зловмисників на місці події вилучено 13 тонн вугілля вартістю 50 тисяч гривень.

Наразі затримані перевіряються на причетність до інших подібних злочинів. Розмір завданої шкоди встановлюється, за попередніми оцінками, збиток може становити декілька мільйонів гривень.

Попередньо зловмисникам інкримінується ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). П’ятьом учасникам групи оголошено про підозру у скоєнні злочину.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів та остаточної правової кваліфікації злочину.

Відділ комунікації поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета