У Волновасі підбито підсумки службової діяльності за 8 місяців

06.09.2018


Керівники всіх територіальних підрозділів Волноваської оперативної зони: Мар’їнки, Нікольського, Великої Новосілки та Вугледару проаналізували підсумки роботи та обговорили проблемні питанняЗа 7 місяців до поліції надійшло майже 27 тисяч викликів від громадян.

Керівництвом поліції було проаналізовано результати роботи за основними напрямками службової діяльності: попередження та розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів, припинення та викриття правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом зброї та наркотичних речовин, діяльність груп реагування патрульної поліції (ГРПП) та охорона публічного порядку і безпеки громадян.

З початку року до чергової частини Волноваського відділу поліції та підпорядкованих відділень  надійшло більше 27 тисяч заяв та повідомлень  від громадян, майже 22% мали ознаки кримінальних правопорушень. В поточному році у порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулось зростання на 13,1 % кількості  зареєстрованих звернень жителів.

За поточний період на обслугованій території було розкрито 758 злочинів (267 тяжкі та особливо тяжкі) з них 7 вбивств, 10 фактів тяжких тілесних ушкоджень, 2 розбійний напад, 12 грабежів, більше 400 крадіжок, 12 незаконних заволодінь транспортними засобами та 38 шахрайств. Крім того, за поточний період співробітники поліції 120 разів вилучали наркотичні речовини та затримали понад 80 чоловік, які знаходилися у розшуку за скоєння злочинів.

Що стосується боротьби із незаконним обігом зброї та боєприпасів, то всього було вилучено понад 2,5 тисячі набоїв, 51 граната та 11 одиниць зброї. Власниками заборонених предметів були, як і раніше засуджені особи, так і прості громадяни, які зберігали зброю в себе вдома, носили гранати в кишені, чи перевозили в транспорті.

Всього за 8 місяців правоохоронці 155 разів вилучали наркотичні речовини: 12 кг. канабису, 15кг. макової соломи, та більше 130 г. сильнодіючих наркотиків.

Також, співробітниками поліції було притягнено до адміністративної відповідальності близько 16,0 тисяч громадян, а це більше  2 млн. гривень накладених штрафів. Наразі вже стягнуто 860  тис. гривень у бюджет держави.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета