Керівник поліції Вугледару проводить профілактичну роботу з вчителями навчальних закладів

06.10.2018


Під час розмов з директорами навчальних закладів поліцейські обговорювали різні питання – усунення негативних явищ, які присутні у середовищі дітей різного віку, залучення сім’ї та найближчого оточення до профілактичної роботи, моральне виховання дітей, врахування вікових особливостей неповнолітніх які вимагають психологічно і методично грамотного підходу.

Начальник Вугледарського відділення поліції Сергій Павленко разом з інспектором ювенальної превенції Олексієм Янушевським згідно графіку відвідування навчальних закладів провели зустрічі з керівництвом шкіл.

В даний час одним з найактуальніших і соціально значущих завдань, які стоять перед нашим суспільством, є пошук шляхів зниження числа правопорушень серед підлітків і підвищення ефективності їх соціально-психологічної адаптації. Дуже важливо вчасно запобігти вчинення неповнолітніми кримінальних та адміністративних правопорушень.
 

Актуальність даної проблеми зумовлена тим, що в даний час все більше стає підлітків «групи ризику», які в силу певних обставин свого життя більше за інших категорій схильні до негативних зовнішніх впливів з боку суспільства та його кримінальних елементів.
Під час розмов з директорами навчальних закладів поліцейські обговорювали різні питання – усунення негативних явищ, які присутні у середовищі дітей різного віку, залучення сім’ї та найближчого оточення до профілактичної роботи щодо попередження правопорушень неповнолітніми, моральне виховання дітей, врахування вікових особливостей неповнолітніх які вимагають психологічно і методично грамотного підходу до цього контингенту.


 

- Вчасно помічені відхилення в поведінці дітей і підлітків і правильно організована педагогічна робота можуть зіграти важливу роль у запобіганні ситуацій, які призводять до кримінальних чи адміністративних правопорушень – зазначив Сергій Павленко.
 

Найближчим часом заплановані профілактичні бесіди з учнями старших класів та ліцеїстами м. Вугледар.

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета