Поліція Волновахи ліквідувала наркопритон, створений двічи засудженим мешканцем

08.10.2018


 На 5 років за ґратами може опинитися 33-літній мешканець Донського, який у власній квартирі виготовляв та пригощав приятелів наркотичними речовинами.

До квартири 33-річного жителя селища Донське працівників поліції привела наявна оперативна інформація про можливе виготовлення в ньому наркотичних засобів та надання оселі для вживання наркотиків. Правоохоронці знали, що чоловік вже неодноразово засуджений за аналогічні злочини.

На момент візиту поліцейських у хазяїна домоволодіння в гостях знаходилось ще двоє наркозалежних місцевих мешканців. Усі вони вже перебували у стані наркотичного сп'яніння. Приятелі пояснили, що господар неодноразово надавав їм приміщення для виготовлення та вживання наркотичних засобів. До речі, власник житла вже 15 років вживає дезоморфін.

Також, поліцейські виявили так званий «робочий інвентар, було вилучено: спеціальний посуд для виготовлення наркотичної речовини, лікарські засоби, шприци, наповнені наркотичної рідиною та використані шприци із залишками речовини. Вилучені речові докази направлені на проведення відповідних експертиз.

За даним фактом слідчими Волноваського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення для цих цілей» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 5 років.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета