Мар’їнські поліцейські в другий раз притягують до відповідальності матір, яка на декілька днів покинула своїх дітей

09.10.2018


До співробітників ювенальної превенції надійшла інформація від мешканців Павлівки, що двоє недоглянутих діток самі ходять по селу. Правоохоронці та соцпрацівники відразу поїхали шукати дітей. Наразі 3-річний хлопчик та 7-річна дівчинка були направлені у дитяче відділення  Курахівської лікарні.

Вказана родина вже тривалий час перебуває під наглядом поліції. Не зважаючи на те, що матір вже притягувалась до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей, вона все одно продовжує вживати спиртні напої та вести « розгульний спосіб життя».

Цього разу жінка залишила дітей на бабусю, яка також вживає алкоголь і не має бажання доглядати за малечею, а сама поїхала до товаришів. 3-річний хлопчик та 7-річна дівчинка у занедбаному стані пішли шукати їжу по селу, де їх і помітили люди. Коли правоохоронці приїхали, то діти вже прийшли додому, на щастя з ними нічого не сталося. Поліція та соцслужба направили малечу до лікарні м. Курахове. Після проходження огляду їх відвезуть до реабілітаційного центру м. Костянтинівка.

Через два дні матір все ж таки повернулася додому, і правоохоронці вдруге склали на жінку адміністративний протокол.  Цього разу  вона ризикує бути позбавлена батьківських прав.

Поліція звертається до громадян. Якщо поруч із вами проживають сім’ї, де діти виховуються у неналежних умовах, не будьте байдужими, повідомляйте про такі випадки за телефоном «102» або на «гарячу лінію» ГУНП Донецької області «‎0-800-505-102».

Волноваський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета