Під час профілактичного рейду Мар’їнські правоохоронці склали 4 адміністративні протоколи за невиконання батьківських обов’язків

09.10.2018


Всього було перевірено шість родин, які опинилися в складних життєвих обставинах. Завдання поліції та соціальних служб - направити батьків на шлях виправлення та допомогти їм відмовитися від шкідливих звичок.

 

Працівниками ювенальної превенції Мар’їнського відділення поліції спільно з працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений рейд, спрямований на виявлення родин, які опинились в складних життєвих обставинах у с. Новоукраїнка.
Була зібрана інформація про багатодітні, малозабезпечені родини, а також сім’ї, де батьки в силу різних причин неповною мірою виконують батьківські обов’язки, чи існує загроза вчинення насильства в родині.
Під час рейду були перевірені умови мешкання 6 родин. Всі вони взяті під соціальний супровід відповідними службами в межах своєї компетенції. З батьками неповнолітніх дітей, де існує загроза ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків щодо дітей були проведені бесіди щодо необхідності належного їх виконання та недопущення вчинення насильства в сім’ї.
Ці родини в подальшому постійно перебуватимуть в полі зору поліції та соціальних служб району з метою надання необхідної допомоги та контролю за виконанням батьківських обов’язків.


 

Перевірки таких сімей за місцем проживання здійснюються з метою виявлення і попередження сімейного неблагополуччя, недопущення порушення прав дітей і носять регулярний характер. Завдання поліції та соціальних служб - направити батьків на шлях виправлення, задуматися про належне виховання своїх дітей і відмовитися від шкідливих  звичок.

З початку року до адміністративної відповідальності за невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей на території Мар’їнського району було складено 120 адміністративних протоколів.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета