У Мирному батьківські збори відбулися разом з правоохоронцями

10.10.2018


На загальношкільних батьківських зборах виступила старший інспектор ювенальної превенції Оксана Божа, яка знає все про безпеку дітей. Обговорили на скільки увага батьків важлива під час виховання дітей та які суспільно - негативні явища впливають на школярів.

Директор школи  Олена Макущенко запросила представників поліції на батьківські збори, щоб дорослі розуміли, яка   робота проводиться з неповнолітніми, аби їх дитинство було безпечним та що потрібно робити, коли дитина опинилася у стресовій ситуації.

Так, старший інспектор ювенальної превенції Оксана Божа спочатку познайомився з присутніми, після чого розповіла, які методи взаємодії застосовують правоохоронці в своїй  роботі з дітьми. Поліцейські нагадали вчителям та батькам, що вони у будь-який час можуть звертатися за допомогою та розраховувати на кваліфіковане вирішення проблеми спеціалістами.

Також, майор поліції нагадала про небезпеку, яка ховається у соціальних мережах, на що потрібно звернути увагу та навела приклади останніх трагічних випадків за участю неповнолітніх.

В кінці бесіди поліцейські акцентували увагу на тому, що батьки - це найближчі люди в житті дитини, тому їх увага є безцінною.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета