У Нікольському дільничні офіцери поліції розповіли громадянам про результати своєї роботи

05.11.2018


Згідно затвердженого графіка дільничні офіцери поліції кожного місяця проводять звіти перед населенням. Мета таких заходів - вивчення та вирішення проблем місцевої громади та надання необхідних консультацій пересічним громадянам.

Протягом жовтня перед громадами  Нікольського та с. Зоря відзвітували   старший дільничний офіцер Нікольського відділення поліції Сергій Назюта та дільничний офіцер поліції Андрій Труш.
Поліцейські розповіли про оперативну обстановку на дільницях, які вони обслуговують, про кількість і якість розкритих злочинів та адміністративних правопорушень.

Обидва “шерифи” працюють на дільницях не перший рік, тут їх добре знають і поважають. І хоча криміногенна ситуація в районі порівняно спокійна, але клопотів дільничним вистачає. На території, яку вони обслуговують проживають і раніше судимі особи, громадяни, які знаходяться під адміністративним наглядом. Є тут сімейні бешкетники і ті, хто зловживає алкоголем. Майже щодня зі своїми проблемами до дільничних звертаються селяни. Тож, подеколи правоохоронцям доводиться втручатися у не зовсім поліцейські справи. Жодні події: чи то культурно-масові заходи, чи спортивні змагання, або релігійні свята не обходяться без працівників поліції, які пильно стежать за публічним порядком.
Жива розмова з громадянами допомагає об’єктивно оцінити роботу дільничних офіцерів, виявити та усунути недоліки, налагодити плідну взаємодію з населенням, громадськими формуваннями та органами місцевого самоврядування, покращити правову обізнаність громадян і підвищити імідж служби.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета