Батьківські збори у Ближнєнській школі відбулися разом з правоохоронцями та психологом

05.11.2018


На загальношкільних батьківських зборах виступили працівники ювенальної превенції, інспектор кадрового забезпечення та психолог. Поговорили про методи виховання дітей на скільки увага батьків важлива під час виховання та які суспільно - негативні явища впливають на неповнолітніх.

Як завжди на запрошення керівництва школи правоохоронці відреагували швидко. Першою перед дорослими виступила психолог, яка розповіла їм про методи виховання дітей та пояснила що таке булінг у дитячому середовищі. Після чого, поліцейські розповіли про роботу,  яка   проводиться з неповнолітніми, аби їх дитинство було безпечним та що потрібно робити, коли дитина опинилася у стресовій ситуації.

Старший інспектор ювенальної превенції Оксана Божа нагадала вчителям та батькам, що вони у будь-який час можуть звертатися за допомогою та розраховувати на кваліфіковане вирішення проблеми спеціалістами.

Також, майор поліції розповіла про небезпеку, яка ховається у соціальних мережах, на що потрібно звернути увагу та навела приклади останніх трагічних випадків за участю неповнолітніх.

В кінці бесіди поліцейські акцентували увагу на тому, що батьки - це найближчі люди в житті дитини, тому їх увага є безцінною.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета