За 10 місяців поліцейські Волноваської оперативної зони розкрили 1000 злочинів, з яких 360 тяжкі

05.11.2018


Керівники всіх територіальних підрозділів Волноваської оперативної зони: Мар’їнки, Нікольського, Великої Новосілки та Вугледару проаналізували результати роботи та обговорили проблемні питання. За 7 місяців до поліції надійшло 34 тисячі викликів від громадян, половина з яких у Волновасі.

Кожного місяця за розпорядженням керівника Волноваського відділу поліції Олександра Коломійця всі начальники  підрозділів, які розташовані на території обслуговування, прибувають до Волновахи, щоб проаналізувати оперативну обстановку, рівень злочинності та обговорити проблемні питання, які потребують загального розгляду.

Керівництвом поліції було проаналізовано результати роботи за основними напрямками службової діяльності: забезпечення прав, свобод, законних інтересів громадян, захисту життя, здоров’я, майна від злочинних посягань, забезпечення громадського порядку та вжиті  заходи профілактичного характеру. Підбивав підсумки роботи підпорядкованих підрозділів начальник поліції Волновахи Олександр Коломієць, який наголосив всім керівникам на їх помилки в роботі та шляхи вирішення проблемних питань.

З початку року до чергової частини Волноваського відділу поліції та підпорядкованих відділень  надійшло 34 тисячі заяв та повідомлень  від громадян, майже 23% мали ознаки кримінальних правопорушень. Половину всіх повідомлень зареєстровано у Волновасі.

За поточний період на обслугованій території було розкрито 1000 злочинів (362 тяжкі та особливо тяжкі) з них 9 вбивств, 13 фактів тяжких тілесних ушкоджень, 4 розбійний напад, 17 грабежів, майже 500 крадіжок, 15 незаконних заволодінь транспортними засобами та 40 шахрайств. Крім того, за поточний період співробітники поліції 180 разів вилучали наркотичні речовини та затримали понад 100 чоловік, які знаходилися у розшуку за скоєння злочинів.

Що стосується боротьби із незаконним обігом зброї та боєприпасів, то всього було вилучено понад 6 тисяч набоїв, 63 гранати, 8 кг. вибухівки та 15 одиниць зброї. Власниками заборонених предметів були, як і раніше засуджені особи, так і прості громадяни, які зберігали зброю в себе вдома, носили гранати в кишені, чи перевозили в транспорті.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета