У Свободному правоохоронці затримали чоловіка, який ніс додому пакет з коноплями

06.11.2018


В поле зору поліцейських потрапив чоловік, який поводився підозріло. Виявилося, що правопорушник назбирав за селом коноплі і рухався додому. За попередніми даними правоохоронців чоловік вже тривалий час виготовляє вдома дезоморфін.

Дільничні офіцери поліції спільно з ГРПП здійснювали обхід території, коли в поле зору потрапив чоловік, який під одягом щось ховав. Правоохоронці зупинили його та запропонували показати свою схованку. Тоді чоловік зізнався, що він несе додому наркотики. За попередніми даними правоохоронців раніше засуджений чоловік за місцем мешкання виготовляє дезоморфін.

Нарковмісні рослини було вилучено  та направлено на експертизу, а відносно їх власника відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

З початку поточного року співробітники поліції  Волновахи 180 разів вилучали наркотичні речовини та ліквідували 11 наркопритонів.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета