Минулого тижня у Волновасі до відповідальності було притягнуто 14 п’яних водіїв

06.11.2018


Всього  з початку року місцеві правоохоронці задокументували більше 400 аналогічних випадків, з них 19 правопорушень вчинено повторно.  Поліція нагадує водіям, що у ваших руках не тільки власне життя, а й оточуючих.

Всього з початку року правоохоронці виявили та притягнули до відповідальності більше 3000 порушників ПДР, із них понад 400 керували транспортними засобами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, створюючи загрозу для оточуючих.

 За статистикою Волноваський район однин з лідируючих у Донеччині за кількістю ДТП. На території Волноваського району сталося 82 ДТП, з них 42 з постраждалими. Через порушення ПДД травмовано 46 осіб та 10 загинули.

Треба відзначити, що нетверезі водії частіше всього потрапляли в поле зору поліції в таких населених пунктах як: Волноваха, Донське, Володимирівка та Нікольське. Це переважно чоловіки віком від 20 до 50 років. Кількість правопорушень значно збільшується під час вихідних, адже громадяни відпочивають після робочого тижня. Правоохоронці нагадують, що кожного разу, коли ви сідаєте за кермо в стані сп’яніння – подумайте про страшні наслідки, які можуть настати через вашу байдужість.

З 400 випадків керування в нетверезому стані, 19 вчинені повторно.

До водіїв, які вперше притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції» будуть застосовані штрафи в розмірі від 10200 гривень та позбавлення прав на 1 рік. А якщо виявиться, що правопорушник протягом року вже притягувався до відповідальності за керування в нетверезому вигляді, то йому загрожує 20400 гривень штрафу з позбавленням прав на 3 роки.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета