Поліцейські Волновахи закликають водіїв та пішоходів дотримуватися правил дорожнього руху

06.11.2018


Поліцейські груп реагування розповсюдили  серед учасників дорожнього руху листівки з порадами, які збережуть життя на дорозі. З початку року на дорогах Волноваського району загинуло 10 людей. Найчастіше аварії відбувалися через нетверезих водіїв або необережність пішоходів, які у сутінках стають «невидимими».

Сьогодні співробітники груп реагування патрульної поліції не притягували до відповідальності дрібних порушників ПДР, а проводили з ними профілактичні бесіди щодо зниження травматизму на дорозі.

У Волновасі проблемною ділянкою міста залишається вулиця Центральна, яка перевантажена транспортними засобами. Пішоходи тут перетинають проїзну частину переважно у невстановлених місцях. В прямому сенсі вибігають під колеса автівок. Так, сьогодні поліцейські провели з такими порушниками профілактичні бесіди та роздали їм листівки.

Керівництво поліції проаналізувало  причини ДТП. Як правило, наїзди на пішоходів відбуваються у темну пору доби. Справа у тому, що у темряві та темному одязі пішохід стає «невидимкою» - водій зможе помітити людину лише за десяток метрів від автомобіля. Світлий одяг дозволяє побачити перехожого на відстані у 50 метрів та вчасно загальмувати, а максимальні шанси на виживання дають світловідбиваючі нашивки, які видно за сотню метрів. У зв’язку з цим просимо громадян позначити себе на проїжджій частині.

Другою частою причиною ДТП є керування транспортом у стані сп’яніння. З початку року на Донеччині до відповідальності притягнуто 3 тисячі п’яних водіїв,  з них у Волновасі 400.

Шановні водії та пішоходи! Будьте обережні та не порушуйте правила дорожнього руху.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета