Поліцейські розповіли учням 5 школи про вплив шкідливих звичок на неповнолітніх

08.11.2018


Сьогодні інспектор ювенальної превенції Сергій Волков зустрівся з учнями 8 класів.  Поліцейський розповів який існує зв’язок між шкідливими звичками та порушенням законодавства.

Співробітники ювенальної превенції відвідали школу № 5 та  зустрілися з учнями 8 класів для того, щоб провести дітям лекцію  профілактичного характеру та нагадати їм основні правила поводження у побуті, які допоможуть уникнути різного виду відповідальності.

Увага поліцейських була зосереджена на недопущенні скоєння неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, відповідальності за їх скоєння, правах та обов'язках неповнолітніх та  пропаганді здорового способу життя.

Інспектор ювенальної превенції Сергій Волков ознайомив учнів з криміногенною ситуацією у Волноваському районі, розповів про найпоширеніші правопорушення, які трапляються на території обслуговування, торкнувся відповідальності та шкідливих звичок, які присутні у дітей їх віку.

Правоохоронці зазначили, що в разі потрапляння в різні негативні ситуації, пов'язані з порушенням закону, дітям не можна залишатися наодинці зі своїми проблемами, а потрібно звертатися в поліцію.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета