Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» взяли участь у проведенні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

01.12.2018


 

Активна молодь Великої Новосілки, представники державних установ, місцевої влади  та правоохоронці вийшли на центральну площу, щоб продемонструвати свою увагу до боротьби з епідемією ВІЛ/СНІДу в Україні.Учасники акції не тільки дізналися багато нової інформації, а ще й розповсюдили її небайдужим громадянам. Профілактичні  листівки з необхідною інформацією про ВІЛ та СНІД діти роздавали перехожим населеного пункту та залишали у громадських місцях.

День боротьби зі СНІДом було започатковано Всесвітньою організацією охорони здоров`я в 1988 році. Цього дня в багатьох країнах світу з метою привернути увагу до проблеми поширення вірусу імунодефіциту людини проводяться численні акції. У 1990 році в Україні було створено мережу центрів профілактики та боротьби з цією страшною хворобою. За даними Міністерства охорони здоров`я України кожен сотий громадян хворий на синдром набутого імунодефіциту або є носієм ВІЛ.

Україна посідає друге місце в Європі і п’яте місце у світі за темпами поширення вірусу. З метою профілактики хвороби та допомоги хворим ВІЛ було створено кілька благодійних фондів такі як фонд «АНТИСНІД» Олени Пінчук. Сьогодні суспільство як ніколи повинно згуртуватись перед проблемою ВІЛ/СНІДу та бути солідарними.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета