У Нікольському неодноразово засуджений крадій кабелю опинився за гратами

03.12.2018


Оперативникам вдалося затримати 22-річного місцевого мешканця, який розкрадав підземний кабель ліній зв’язку. В результаті дій зловмисника сотні громадян залишилися без телефонного зв’язку та Інтернету.

Протягом тривалого часу у селищі Нікольське невідомі викопували та демонтували кабель однієї з комунікаційних компаній, завдавши значних збитків заявникові. За даними фактами в поліції відкривали кримінальні провадження. Однак кожного разу крадіям вдавалося покинути місце злочину до прибуття правоохоронців.

З метою встановлення осіб зловмисників та їх затримання оперативниками було проведено ряд оперативно-розшукових заходів. Завдяки злагодженим діям злодій був затриманий.

Ними виявилися 22-річний  раніше судимий чоловік. Через дії цього зловмисника  більше ста приватних помешкань  залишилися без телефонного зв’язку. «Кабельний» крадій вирізав металеві частини, які знаходяться всередині кабелю, і реалізовував їх невідомим. Остаточна сума завданих збитків буде встановлена в ході слідства.

За даним фактом в поліції проводиться подальше досудове розслідування, кримінальне провадження відкрито за ч. 2 статті 185 Кримінального кодексу України. У теперішній час  правопорушник знаходиться в слідчому ізоляторі м.Маріуполя та чекає на вирок суду за ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», згідно якої отримує покарання до 5 років позбавлення волі.

Нікольське відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета