Керівник поліції Вугледару розповів громаді про оперативну обстановку

04.12.2018


На базі Вугледарської міської ради відбулась апаратна нарада при міському голові за участю начальника Вугледарського відділення поліції Сергія Павленко. Керівник ознайомив присутніх з оперативною ситуацією в регіоні та довів останні напрацювання правоохоронців у сфері безпеки.

«Поліція Донеччини працюватиме у звичному для громадян форматі. Увесь комплекс превентивних заходів, який поліція проводить з 2014 року: перевірка документів, огляд транспорту на блокпостах тощо – не зміниться. Мета посиленого режиму – покращити взаємодію всіх правоохоронних органів для стримування та відсічі російської агресії, а також якісніше надавати поліцейські послуги, щоб кожна людина відчувала себе у безпеці», - наголосив начальник поліції Сергій Павленко.

Зокрема посилений режим несення служби передбачає збільшення кількості патрулів, мобільних блокпостів. Також посилюються профілактичні заходи – з вилучення із незаконного обігу зброї, наркотиків, виявлення осіб, які загрожують публічній безпеці.

Наряду з цим Сергій Павленко рекомендував зберігати спокій та ні в якому разі не піддаватись паніці.

Також, в рамках наради, начальник Вугледарського ВП розповів про те, що розпочинається набір кандидатів на службу до Вугледарського відділення поліції. Конкурсний набір проходитиме на посади "поліцейський сектору реагування патрульної поліції" та "оперуповноважений" карного розшуку.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета