Дільничні офіцери поліції та рятувальники перевірили недобудови Курахового та попередили громадян про дотримання правил пожежної безпеки

04.12.2018


Спільний рейд правоохоронців та рятувальників був проведений з метою виявлення громадян соціально незахищених категорій, для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із порушенням правил пожежної безпеки.

Дільничні офіцери Мар’їнського відділення поліції спільно з рятувальниками 7-го державного пожежно-рятувального загону провели профілактичний рейд по недобудовам та нежитловим приміщенням Курахового, оскільки там можуть ховатися від холоду громадяни соціально незахищених категорій.

Даний захід проводився з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із порушенням правил пожежної безпеки.

Під час профілактичного рейду рятувальники  та правоохоронці також здійснили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед місцевого населення щодо дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального сезону. Співробітники ДСНС наголосили громадянам, що неможна залишати на ніч  будь-які обігрівачі чи пічки. Не використовуйте несправну або саморобну техніку, регулярно перевіряйте її стан.

Нагадаємо, що минулого тижня в Кураховому, надихавшись уві сні чадного газу, помер 4-річний хлопчик, а його 20-річна мати потрапила в лікарню у важкому стані. Встановлено, що у будинку всю ніч працювало пічне опалення.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета