Начальник поліції Волновахи з робочим візитом відвідав Великоанадольський вогнетривкий комбінат

05.12.2018


 

Полковник поліції Олександр Коломієць виступив перед трудовим колективом та зустрівся з генеральним директором комбінату Дмитром Голубєвим.  Начальник розповів громаді основні напрямки роботи поліції під час введення особливого стану в регіоні.

Перше з чого почав свою доповідь керівник прифронтового Волноваського району-це роз’яснив  питання посиленого режиму несення служби, який оголошено в країні з 26 листопада.

- Ми збільшили кількість зовнішніх нарядів по охороні публічного порядку та мобільних блокпостів. Перевірка документів та огляд транспорту на блокпостах залишиться у звичному порядку, тим більш, що ми з вами за 4 роки звикли до таких засобів безпеки, - зазначив Олександр Коломієць.

Крім того, начальник розповів громаді про стан оперативної обстановки на території обслуговування та вказав головні причини вчинення тяжких злочинів. Також, мова йшла про важливі напрацювання правоохоронців Донеччини, тобто присутні дізналися про нові соціальні проекти, які створили поліцейські для безпеки громадян: «Безпечний будинок» , мобільний додаток «Поліція 102», «Безпечне таксі» і ще багато корисного.

-Головна мета цієї зустрічі - це взаємодія. У всіх присутніх є родичі та знайомі, тому обов’язково ви повинні передати інформацію їм. Тільки спільними зусиллями ми подолаємо злочинні прояви шахраїв, які доречи, регулярно виманюють гроші у наших громадян. Наприклад, тільки у Волновасі з початку року шахрайств зареєстровано більше сотні, - зазначив начальник.

 

Генеральний директор ПрАТ «Великоанадольського вогнетривкого комбінату» Дмитро Голубєв  підтримав ініціативу правоохоронців регулярно організовувати з трудовим колективом такий формат зустрічей, адже за його словами тільки правоохоронці чітко та зрозуміло можуть відповісти на питання безпеки у нашому районі.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета