Поліцейські та активісти Вугледару провели для перехожих «Тест на небайдужість»

05.12.2018


В рамках  всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» дільничні офіцери та представники громадської  організації «Інтеграція в майбутнє»  провели незвичний тест для перехожих. Ініціювали сімейний конфлікт на вулиці міста та перевірили реакції людей на даний конфлікт. Після чого активісти провели анкетування та флешмоб.

Майже щоденно до Вугледарського відділення поліції надходять виклики про вчинення домашнього насильства. Наприклад, з початку 2018 року правоохоронцями складено 64 адміністративних протоколів за фактами скоєння домашнього насильства.
Поліцейським нерідко доводиться виїжджати на сімейні конфлікти, в ході яких  порушники, частіше за все, чоловіки,  перебуваючи в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння погрожують спричиненню тілесних ушкоджень своїм дружинам. Всі кривдники негайно притягуються до адміністративної відповідальності. Однак більшість випадків, на жаль, залишаються безкарними, адже  багато потерпілих  бояться звертатися за допомогою в поліцію.

Тому, правоохоронці не змогли залишитися осторонь такої важливої для всього суспільства проблеми. Місцева поліція долучилася до проведення всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триває в України до 10 грудня 2018 року.

Мета проведення акції привернути увагу громадськості до актуальних питань, подолання домашнього насильства, притягнення до відповідальності осіб, які скоюють правопорушення в сімейному кругу, а також надання комплексної допомоги потерпілим від домашнього насилля.
Дільничні офіцери поліції разом з представниками громадської організації «Інтеграція в майбутнє»  провели соціальний експеримент «Тест на небайдужість». Під час акції було проведено ініціювання сімейного конфлікту на вулиці міста та перевірка реакції громадян на даний конфлікт. Після чого активісти провели анкетування громадян та флешмоб.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета