У Благодатному чоловік знайшов на власному горищі вибухівку

05.12.2018


Минулої доби до правоохоронців звернулися відразу декілька громадян з Волноваського та Нікольського районів, які виявили бажання добровільно здати вибухонебезпечні предмети. Поліція дякує сумлінним жителям за співпрацю.

У двох випадках до поліцейських Волновахи та Нікольського зверталися чоловіки, які нещодавно знайшли боєприпаси у своїх населених пунктах. Наприклад, 43-річний місцевий мешканець Благодатного знайшов на власному горищі 4 тротилових шашки, про існування яких він не знав. Чоловік звернувся до працівників сільської ради та попросив викликати поліцію.

А у селі Новоянісоль Нікольського району 27-річний чоловік знайшов біля водоймища майже 300 набоїв до автоматичної зброї.

Згідно ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) заявники будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

Поліція нагадує громадянам, що потрібно бути обережними та повідомляти до поліції про будь-які знахідки заборонених або підозрілих предметів.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета