Керівник поліції Волновахи зустрівся з місцевими мешканцями селища Андріївка

06.12.2018


Жителі населеного пункту прийшли на зустріч з начальником поліції з метою вирішення побутових конфліктів. Крім того, громадяни розповіли полковнику поліції Олександру Коломійцю про життєві проблеми, які їх турбують.

Селище Андріївка до агресії терористів знаходилося на території Тельманівського району. З 2014 року населений пункт приєднали до Волноваського району. Наразі тут мешкає більше 3 тисяч громадян, працює школа, в якій навчаються більше 250 школярів. Крім того, в населеному пункті розташована залізнична станція Карань, яка працює у звичному режимі.

Керівник поліції Волновахи Олександр Коломієць кожного тижня проводить виїзні прийоми громадян у віддалених селах та селищах, де люди потребують допомоги поліції.

До начальника звернувся чоловік, який  став жертвою злодіїв. Зловмисники обікрали його будинок, тому чоловік мав намір дізнатися, на якому етапі розслідування кримінальної справи. Також, було звернення від завідувачки місцевої бібліотеки, яка мала нарікання на роботу дільничного офіцера поліції.

Олександр Володимирович зазначив, що цей правоохоронець вже не працює у Волноваському відділі поліції, тому у населений пункт обрано нового дільничного, який допоможе вирішити проблеми селян.

Треба зазначити, що виїзні прийоми дозволяють жителям населених пунктів безпосередньо розповісти про накопичені проблеми, отримати необхідну консультацію від поліцейських, а начальник в свою чергу, має можливість без посередників дізнатися, чим живуть люди на місцях.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета