Поліцейські та представники воєнізованої охорони обговорили методи боротьби зі злочинами, які вчинюються на залізниці

06.12.2018


Начальник поліції Волновахи Олександр Коломієць спільно з керівниками воєнізованої охорони виробничого підрозділу «Донецької залізниці» провели нараду та розглянули організацію роботи з протидії крадіжок залізничного полотна. З початку року правоохоронці задокументували 143 таких фактів розкрадань, а на минулому тижні відбулося гучне затримання зловмисників, які наживалися за рахунок демонтування колій.

У зв’язку з тим, що останнім часом у Волноваському районі  почастішали факти вчинення злочинів на залізниці, а саме крадіжок, керівництво поліції прийняло рішення провести спеціальну нараду для того, щоб вдосконалити методи протидії зі злодіями, які знищують залізничні колії.

До поліції були запрошені начальник воєнізованої охорони виробничого підрозділу Волноваська стрілецька команда  регіональної філії « Донецька залізниця» Микола Кузьменко та заступник начальника структурного підрозділу  воєнізованої охорони Олег Кулік, які підняли питання взаємодії з правоохоронними органами та проведення спільних рейдів.

Начальник поліції Олександр Коломієць підтримав ініціативу та нагадав про своєчасне інформування про будь-які випадки вчинення крадіжок.

З початку року правоохоронці задокументували 143 таких випадків. Так, тиждень потому під Донським члени злочинного  угрупування вирізали металлу із залізничних колій майже на 300 тисяч гривень. Але вивезти не встигли – оперативники карного розшуку затримали їх з речовими доказами на руках.

Поліція звертається до небайдужих мешканців району, якщо ви стали свідками вчинення злочину, не зволікайте і відразу повідомляйте на 102

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета