«Чарівний голос» в поліції Волновахи

21.12.2018


Інспектор сектору кадрового забезпечення Аріна Мєгєльбєй посіла 3 місце на відкритому обласному конкурсі «Поліція має талант - 2018». Дівчина-офіцер служить у Волноваському відділі поліції, який обслуговує територію з найбільшою лінією фронту на Донеччині.

Вчора  20 грудня у Покровську відбувся відкритий обласний конкурс «Поліція має таланти-2018». Гала-концерт був присвячений Дню вшанування ветеранів і пенсіонерів системи МВС і Нацполіції України. Мета конкурсу – довести, що за поліцейським одностроєм ховається талановита особистість, а співробітник поліції здатний не лише забезпечувати безпеку громадян, але й висловлювати свої почуття у мистецтві.

В цьому унікальному для правоохоронців змаганні на таланти від Волновахи брала участь лейтенант поліції Аріна Мєгєльбєй, яка працює у секторі кадрового забезпечення. Конкурсанти змагалися в п’яти номінаціях, а право обрати переможців мали глядачі. Наша тендітна дівчина-офіцер підкорила слухачів своїм чарівним голосом та позитивною енергетикою.

Аріна  народилася у Великій Новосілці в сім’ї, де тато і мама працюють у військовому комісаріаті. Однак ніхто з них не примушував доньку йти їхніми стопами – дівчина завжди мала власну точку зору та бачення майбутнього.

Із самого дитинства вона полюбляла дивитися детективи та розплутувати злочинні схеми правопорушників. Так і сталося, що дівчина вирішила працювати у правоохоронній системі.

- Мене одногрупники завжди називали адвокатом та бійцем за справедливість, адже я намагаюсь жити за чіткими правилами та принципами, і якщо бачу несправедливість, відразу подам руку допомоги,- розповідає дівчина.

Курсантка з перших днів навчання стала відмінницею, тоді вона зрозуміла, який саме напрямок службової діяльності її турбує більш за все. Закінчивши академію, молодий лейтенант продовжила навчання на факультеті юридичної психології. У майбутньому вона планує стати психологом та допомагати своїм колегам.

Разом з цим ця цілеспрямована правозахисниця поєднує в собі службу на блокпостах, залізничних вокзалах та заняття вокалом у вільний час. Керівництво поліції Волновахи пишається переможницею і бажає тільки самовдосконалення та кар’єрних досягнень.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета