На шкільних зборах у Златоустівці поліцейські нагадали батькам про безпеку дітей

21.12.2018


Працівники  ювенальної превенції та спеціалісти з мінної безпеки підняли декілька важливих питань: методи виховання дітей,  психологічний стан і наслідки його порушення, вибухонебезпечні та піротехнічні предмети і правила поводження в стресових ситуаціях.

Директор школи запросила представників поліції на батьківські збори, щоб дорослі зрозуміли як   виховувати своїх дітей, аби вони не стали жертвою злочинних дій, а бо ж самі не вчинили  правопорушення.

 Так, старший інспектор ювенальної превенції Оксана Божа  спочатку познайомилась з присутніми, після чого розповіла, які методи взаємодії застосовують правоохоронці в роботі з дітьми.Також, представники ювенальної превенції нагадали батькам про дитяче насилля та медоти протидії такого суспільно- негативного явища як булінг.

Напередодні Новорічних свят спеціалісти з мінної безпеки попередили батьків про правила  поводження з вибухонебезпечними предметами та піротехнічними предметами. А правоохоронці навели приклади останніх трагічних випадків за участю неповнолітніх.

 

 

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета