Мар’їнські правоохоронці перевіряють посилки у відділеннях кур’єрської доставки

26.12.2018


У грудні у прифронтовій Красногорівці запрацювало перше відділення кур’єрської ​ доставки. Місцеві правоохоронці спільно з працівниками кінологічного центру провели профілактичний рейд на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

З 3 по 26 грудня 2018 року на території Донецької області проводяться профілактичні заходи, спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.
У рамках оперативно – профілактичної операції правоохоронці здійснюють заходи по виявленню з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв.
 Такі спецзаходи регулярно проводяться у населених пунктах, які розташовані на лінії розмежування, де концентрації заборонених предметів значно більша, ніж у мирних областях.

 Співробітники кримінальної поліції Мар’їнського відділення поліції сумісно з працівниками кінологічною центру Головного управління Національної поліції в області в провели відпрацювання території Мар’їнського району. У відділеннях пошти, які працюють у прифронтових населених пунктах, а  нещодавно перше відкрилося і у  Красногорівці, поліцейські перевіряють посилки на наявність заборонених речей.
Нагадуємо, за незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки законом передбачена кримінальна відповідальність за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета