З початку року у Волновасі трапилися 102 ДТП, в яких загинуло 12 людей

26.12.2018


За останні 5 років для району це рекордна кількість аварій, які траплялися, як по вині водіїв,  так і пішоходів.  Всього протягом року тільки Волноваські поліцейські притягнули до відповідальності понад 470 водіїв напідпитку.

Нагадаємо найрозповсюдженіші причини ДТП: перевищення швидкості, керування в нетверезому стані, необачність учасників дорожнього руху та незадовільна якість доріг.

Протягом 2018 року у Волноваському районі трапилося 102 ДТП, 52 з них з постраждалими. В аваріях 12 громадян загинули, 59 – постраждали.

Співробітниками поліції всього було складено 4635 адміністративних матеріали за порушення ПДР. Незважаючи на широку профілактичну компанію, яка проводилася правоохоронцями і  лігівцями на території Волноваського району водії продовжують сідати за кермо у стані сп’яніння. Наразі кількість потенційних водіїв  вбивць наближається до півтисячі, а саме 479.

Також, цього року на території обслуговування Волноваського відділу поліції у результаті ДТП постраждали  6 неповнолітніх та 1 немовля.

На передодні зимових канікул поліція звертається до всіх батьків з проханням нагадати дітям правила поведінки під час прогулянок. Зверніть увагу дітей на те, що дорогу необхідно переходити в установленому місті.

Будьте уважними на дорозі та цінуйте життя!

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета