У Мар’їнці поліцейські інструктують дітей перед зимовими канікулами

26.12.2018


Правоохоронці відвідали школу №1, де розповіли  про небезпеку, яка підстерігає дітей на лінії розмежування. Також, нагадали школярам як треба поводитися у побуті та що робити у разі виникнення екстрених ситуацій.

У всіх навчальних закладах Мар’їнського району поліцейські постійно проводять превентивні бесіди з дітлахами, завдяки яким вони відчувають себе захищеними. Кожна дитина, яка мешкає на лінії розмежування повинна знати, що потрібно робити в тій чи іншій небезпечній ситуації, а чого робити категорично не можна.

Цього разу правоохоронці відвідали Мар’їнську школу №1, де навчаються 172 дитини. Скоро у школярів почнуться зимові канікули, тому старший інспектор ювенальної превенції Володимир Райвич нагадав учням старших класів  про можливість звернення на лінію «102», яким чином  треба поводитися у побуті та що робити у разі виникнення екстрених ситуацій.

- Діти – наше майбутнє! Тому ми, як поліцейські, повинні у життєвих ситуаціях, де порушуються права дитини, надати їм необхідну допомогу, підтримку та увагу, аби вони почувалися безпечно, - наголосили поліцейські.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета