Мар’їнські поліцейські провели рейд по родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах

27.12.2018


Всього було перевірено 6 сімей, переважно це  багатодітні, безробітні та батьки, що ведуть антисоціальний спосіб життя. Дорослих попередили про техніку безпеки перед Новорічними святами, а також перевірили умови проживання дітей.


Всього у Мар’їнського району мешкають 215 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Щоб перевірити батьків та дітей за місцем мешкання, їх побутові умови та дізнатися про проблеми співробітники ювенальної превенції прифронтового району регулярно проводять профілактичні рейди.

Цього разу правоохоронці відвідали відразу шість родин, які перебувають на обліку в поліції. Переважно це багатодітні сім’ї, безробітні та батьки , що ведуть антисоціальний спосіб життя: п’ють, палять цигарки прямо у ліжку, не прибирають свою оселю, або розводять тварин в однокімнатній квартирі, де живуть маленькі діти.

Перед Новорічними святами правоохоронці вирішили нагадати дорослим про правила безпеки з піротехнічними предметами, електроприладами та чим може скінчитися надмірне зловживання алкоголю, коли вдома мешкають маленькі діти.

- Коли регулярно відвідуємо проблемні сім’ї, то батьки не встигають розслабитися і намагаються утримуватися від шкідливих звичок, адже  бояться, що через систематичні порушення вони можуть лишитися дітей,- зазначила інспектор ювенальної превенції Мар’їнського району Юлія Любач.

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета