Волноваські поліцейські провели урок для підлітків на тему "STOP_SEXтінг"

08.02.2019


5 лютого 2019 року Україна відзначає день безпечного Інтернету. Тому, правоохоронці провели профілактичну бесіду, яка націлена на забезпечення безпеки підлітків в інформаційному просторі, адже все більш поширеними стають злочини сексуального характеру  щодо дітей.

5 лютого 2019 року Україна спільно з Європою відзначає день безпечного Інтернету (Safer Internet Day). На сьогодні в державі понад 200 тис. дітей віком від 5 до 18 років користуються мережею Інтернет. Їх кількість постійно зростає, при цьому лише 15 % підлітків володіє інформацією про ризики, з якими вони можуть стикатися, та менше половини мають уяву про елементарні засоби безпеки в мережі Інтернет, у зв’язку із чим виникає потреба в забезпеченні безпеки дітей в інформаційному просторі.

У межах цієї акції правоохоронці Волновахи  провели у Хлібодарівці  урок для учнів 7–11 класів на тему STOP_SEXтінг. Що це означає

Секстін - пересилання особистих фотографій, повідомлень інтимного змісту за допомогою сучасних засобів зв'язку: стільникових телефонів, електронної пошти, соціальних інтернет-мереж.

 Зараз все більш поширеними стають злочини сексуального характеру щодо дітей. Налагоджуючи довірливі стосунки з дитиною та використовуючи фейкові акаунти в соціальних мережах, злочинці вимагають у дитини інтимні фотографії та шантажують її, погрожуючи розіслати фото знайомим, вимагають більш інтимні матеріали, гроші чи приватні інтимні зустрічі. Окрема проблема – секстинг – надсилання підлітками своїх інтимних фото одне одному, що може призвести до небажаного поширення таких матеріалів і кібербулінгу дитини.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета