У Волноваському районі поліцейські планують створити шкільну службу порозуміння

08.02.2019


Інспектори ювенальної превенції   Оксана Божа та Сергій Волков  в рамках впровадження «Регіональної програми профілактики правопорушень серед дітей на території Донецької області на 2019 – 2022 роки» відвідали Хлібодарівську школу та разом із вчителями обговорили питання безпеки дітей.

Співробітники ювенальної превенції Волновахи, маючи дипломи медіаторів і закінчивши спеціальний курс підготовки, допомагають дітям врегульовувати конфлікт самостійно, тобто, допомагають налагодити відносини через обговорення проблем.

Так, на базі Хлібодарівської школи поліцейські та вчителя планують створити шкільну службу порозуміння – це команда підготованих старшокласників-посередників (медіаторів), які допомагають своїм одноліткам розв’язувати конфлікти мирним шляхом, використовуючи в роботі відновні практики – медіацію, коло прийняття рішень, – і працюють над формуванням безпечної атмосфери в навчальному закладі.

Крім того, правоохоронці обговорюють зі школярами актуальні підліткові теми та надають  поради, як уникнути або вирішити конфліктну ситуацію, як треба реагувати на цькування та як повинні діяти в таких випадках оточуючі однолітки.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета