Мар'їнські поліцейські провели профілактичну бесіду щодо протидії шахрайств

11.02.2019


Протидія шахрайству наразі є однією з найбільших проблем не тільки регіону зокрема, а і всієї України. Щоразу шахраї вигадують нові й нові схеми як ввести в оману звичайних громадян. Не дивлячись на постійну пропаганду з боку поліції щодо обережності громадян, розклеєні по всьому місту постери «Увага шахраї», які є чи не в кожному публічному місці, ріст шахрайства зростає.


Сьогодні, правоохоронці Мар'їнського відділення поліції провели профілактичну лекцію з протидії шахрайства. Начальник сектору кримінальної поліції Левченко Ярослав Валентинович та оперуповноважений Кравчук Юрій Олександрович довели до громадськості та працівників соціальних служб району основні проблеми, з якими стикаються поліцейські та пересічні громадяни чи не щодня отримуючи смс з незрозумілим змістом щодо зняття грошей з рахунків виманюючи таким чином паролі від карток, дзвінки начебто з поліції про те, що родич потрапив у біду.
Сподіваємось, що такими діями ми знизимо рівень шахрайства. Керівництво Мар'їнського відділення поліції вкотре повідомляє, що громадяни повинні бути обачливими: обирати безпечні види здійснення операцій в інтернеті, які пов'язані з перечисленням грошей, не переказувати гроші на незнайомі банківські картки та мобільні номери, пам'ятати про те, що пароль від банківської картки – це конфіденціальна інформація, яку не можуть знати навіть співробітники банку.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета