Повір і ти в свої сили. Багатодітна матір з Волновахи, виховуючи трьох синів, вирішила стати поліцейським

07.03.2019


Лейтенант поліції Олена Устименко - тендітна жінка та любляча мама, яка вирішила підтримати родину і здійснити свою дитячу мрію,  одягнувши погони. Жінка працює у секторі кадрового забезпечення,  її чоловік  обіймає посаду начальника сектору логістики, а старший син піклується про безпеку на дорозі, працюючи у СРПП.

До Міжнародного Дня прав жінок та миру хотілось розповісти історію сильної жінки, яка виховує трьох синів та майже рік працює у Волноваському відділі поліції. Її велика поліцейська родина не тільки повірила у реформування правоохоронної системи, а й приєдналася до лав атестованих працівників поліції.Олена має освіту менеджера-економіста. Вона працювала багато років бухгалтером у закладах системи МВС. Її чоловік, підполковник поліції Віктор Устименко вже досвідчений правоохоронець, який майже 20-років віддав службі на Донеччині.  Він завжди оберігав свою жінку, наголошуючи, що робота в поліції важка, не для слабкої статі, тим більш, не підходить матері, яка виховує трьох дітей. Але дитяча мрія Олени все ж не давала їй  спокою.

Коли у 2018 році старший син Володимир подав потайки документи на конкурсний відбір до поліції Волновахи, при цьому навчаючись в університеті зовсім з іншим напрямком діяльності, жінка не втрималася і зробила для себе важливий крок до втілення мрії.  С першої спроби вона пройшла конкурс та почала навчання у Запорізькому центрі первинної підготовки поліцейських.

Зараз же Олена працює інспектором сектору кадрового забезпечення у прифронтовому районі та з радістю приходить на своє робоче місце кожного дня. Ви спитаєте, як встигнути все, і роботу виконувати і займатися з 4-річним Сашком, і вчити уроки з 9-річним Владиком ? А відповідь проста, вона криється у підтримці в родині.

- По-перше, треба порозумітися вдома, тоді і на службі все буде добре. А по-друге, не залежно від віку, способу життя чи власних страхів - треба завжди йти до своєї мрії. Моя, наприклад, здійснилася тільки зараз, але я щаслива безмежно,- говорить Олена.

Ця родина така ж сама, як і ваша: діти так само ходять до школи та дитячого садка, втомлена після тяжкого робочого дня дружина готує вечерю, а глава сім’ї піклується про добробут у родині. Єдине «але», вони взяли на себе відповідальність бути поліцейськими і захищати права людей. Повір і ти в свої сили та поповнюй лави поліції Донеччини.

 

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета