Дільничним офіцером поліції проведений звіт перед населенням прифронтової Красногорівки

12.03.2019


Старшим дільничним офіцером поліції Лобовим Олексієм в приміщенні Красногорівської військово-цивільної адміністрації був проведений звіт перед населенням, на якому були озвучені проблемні питання, налагоджена система взаємодії, роздані візитні картки «Ваш дільничний».

Місто Красногорівка – є одним із трьох міст Мар’їнського району, яке вже п’ятий рік потерпає від воєнних дій. Але не дивлячись на це, люди вже звикли до такого способу життя, живуть та працюють в рідному місті.  Тому поліцейські регулярно дізнаються про проблеми людей та намаються надати допомогу. Дільничним офіцером поліції Лобовим Олексієм в приміщенні Красногорівської військово-цивільної адміністрації був проведений звіт перед населенням на якому були озвучені проблемні питання, налагоджена система взаємодії, роздані візитні картки «Ваш дільничний». Крім того, проведена широка рекламна компанія створення на території міста громадських формувань та відкриття «Безпечних будинків».

Громадяни підтримали поліцію та зацікавилися запропонованими заходами, але всі ми розуміємо, що наразі питання створення таких проектів у прифронтовому місті є небезпечним та залишається відкритим. Але ми сподіваємось на краще та віримо в мирне майбутнє.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета